Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Czerniejewo
Menu góra
Strona startowa Informacje Stanowiska
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Stanowiska, bieżące, menu 1001 - BIP - Gmina Czerniejewo”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Stanowiska

Stanowiska

Tadeusz Józef Szymanek
Burmistrz Miasta i Gminy Czerniejewo
• (61) 429 13 51
• burmistrz@czerniejewo.pl

Grażyna Kulpińska
Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Czerniejewo
• (61) 429 13 51
• v-burmistrz@czerniejewo.pl

Julita Rybak
Skarbnik Miasta i Gminy Czerniejewo
• (61) 429 13 33
• j_rybak@czerniejewo.pl : skarbnik@czerniejewo.pl


Referat Księgowości (RK)

Jolanta Borowska
Kierownik Referatu Księgowości
• (61) 429 13 31
• j_borowska@czerniejewo.pl

Anita Szperka
Inspektor ds. Kadr i Płac
• (61) 429 13 32
• a_szperka@czerniejewo.pl
 
Renata Kłuczyńska
Inspektor ds. Księgowości Budżetowej
• (61) 429 13 32
• r_kluczynska@czerniejewo.pl

Karolina Gajewska
Inspektor ds. Księgowości Podatkowej
• (61) 429 13 20
• k_gajewska@czerniejewo.pl

Grzegorz Kozłowski
Główny Specjalista ds. Podatków
• (61) 429 13 19
• g_kozlowski@czerniejewo.pl

Edyta Fabiś
Inspektor ds. Księgowości Budżetowej
• (61) 429 43 18
• e_fabis@czerniejewo.pl
 
Małgorzata Purol
Inspektor ds. Księgowości Budżetowej i Ewidencji Działalności Gospodarczej
• (61) 429 13 12
• m_purol@czerniejewo.pl


Referat Spraw Obywatelskich i Promocji Gminy (ROP)

Anna Jaworska
Kierownik Referatu Spraw Obywatelskich i Promocji Gminy, Kierownik Urzędu Sstanu Cywilnego
• (61) 429 13 11
• a_jaworska@czerniejewo.pl
• promocja-2@czerniejewo.pl

Sławomir Helak
Zastępca Kierownika Urzędu Sstanu Cywilnego, Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych
(Ewidencja Ludności, Dowody Osobiste, Sprawy Wojskowe i Obrony Cywilnej)
• (61) 429 13 11
• s_helak@czerniejewo.pl

Witold Nawrocki
Informatyk
• (61) 429 13 37
• administrator@czerniejewo.pl
 
Paulina Grocholska
Pomoc administracyjna
  • 665 407 788 (recepcja Hali Widowiskowo-Sportowej)
  • p_grocholska@czerniejewo.pl
 
Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Odpadami i Gospodarki Komunalnej (RRO)
 
Renata Simińska
Kierownik Referatu Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Odpadami i Gospodarki Komunalnej
• (61) 429 13 25
• r_siminska@czerniejewo.pl
 
Aleksandra Krygier
Inspektor ds. Ochrony Środowiska
• (61) 429 13 29
• a_krygier@czerniejewo.pl
 
Żaneta Modrzejewska
Inspektor ds. Gospodarki Odpadami
• (61) 429 13 23
• z_modrzejewska@czerniejewo.pl
 
Agnieszka Lawrenz
Inspektor ds. Gospodarki Odpadami
• (61) 429 13 23
• a_moch@czerniejewo.pl
 
 
Referat Planowania Przestrzennego, Infrastruktury i Gospodarki Nieruchomościami
(RPI)


Zbigniew Figas
Kierownik Referatu Planowania Przestrzennego, Infrastruktury i Gospodarki Nieruchomościami
• (61) 429 13 27
• z_figas@czerniejewo.pl
   
Eliza Tądrowska
Zastępca Kierownik Referatu Planowania Przestrzennego, Infrastruktury i Gospodarki Nieruchomosciami
• (61) 429 13 22
• e_tadrowska@czerniejewo.pl
 
Marzena Graczyk-Hoppe
Inspektor ds. Infrastruktury
• (61) 429 13 26
• m_graczyk@czerniejewo.pl
 
Monika Waligóra
Inspektor ds. Gospodarki Przestrzennej
• (61) 429 13 28
• m_waligora@czerniejewo.pl
 
Patrycja Sporna
Inspektor ds. Gospodarki Nieruchomościami
• (61) 429 13 30
• p_sporna@czerniejewo.pl


Referat Organizacyjny i Edukacji (ROE)

Ewa Gubańska
Kierownik Referatu Organizacyjnego i Edukacji
• (61) 429 13 51
• urzad@czerniejewo.pl

Dorota Wilczyńska
Inspektor ds. Oświaty i Ochrony Zdrowia
• (61) 429 13 35
• d_wilczynska@czerniejewo.pl
 
Monika Wala
Inspektor ds. Obsługi Interesantów
• (61) 429 13 10
• m_wala@czerniejewo.pl
 
Beata Brzezińska
Inspektor ds. Obsługi Interesantów i Ochrony Danych
• (61) 429 13 10
• b_brzezinska@czerniejewo.pl
 

Pracownicy gospodarczy
Maria Stachowiak
Małgorzata Jóźwiak

Stanowisko ds. Zamówień Publicznych(ZP)

Sławomir Piechnik
Główny Specjalista ds. Zamówień Publicznych
• (61) 429 13 24
• s_piechnik@czerniejewo.pl

Stanowisko ds. Obsługi Biura Rady (OBR)

Kamilla Staniszewska
Specjalista ds. Obsługi Biura Rady
• (61) 429 13 34
• k_staniszewska@czerniejewo.pl
 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Emilia Banaszak
Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
• (61) 429 13 15
• e_banaszak@czerniejewo.pl
• mgops@czerniejewo.pl
 
Joanna Sujak
Specjalista Pracy Socjalnej
• (61) 429 13 17
• j_sujak@czerniejewo.pl

Hanna Szajda
Starszy Specjalista Pracy Socjalnej
•(61) 429 13 17
*h_szajda@czerniejewo.pl
 
Marek Bartkowski
Pracownik Socjalny
•(61) 429 13 17
m_bartkowski@czerniejewo.pl
 
Ewelina Piekarska
Inspektor ds Zakresu Administracji Pomocy Społecznej
• (61) 429 13 16
• e_piekarska@czerniejewo.pl
 
Paulina Surdyk
Asystent rodziny
• (61) 429 13 17
• p_surdyk@czerniejewo.pl
 
Agnieszka Dobrzykowska
Wychowawca w Świetlicy Środowiskowej "Promyki" w Żydowie
  • a_dobrzykowska@czerniejewo.pl
Katarzyna Balicka
Konsultant ds seniorów
• 663 895 588
• k_balicka@czerniejewo.pl

Wioletta Sucholas
Robotnik gospodarczy


Sekcja Świadczeń Rodzinnych

Justyna Górna
Starszy Inspektor ds Świadczeń Rodzinnych
• (61) 429 13 13
• j_gorna@czerniejewo.pl

Agnieszka Korniło
Inspektor ds Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego
• (61) 429 13 13
• a_kornilo@czerniejewo.pl
 
Ewa Adamska
Inspektor ds. Świadczenia Wychowawczego
• (61) 429 13 16
*e_adamska@czerniejewo.pl


Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Czerniejewie

Lilianna Dorodzała-Kowalewska
Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Czerniejewo
• 669 333 374
• biblioteka@czerniejewo.pl
 

Szkoła Podstawowa w Czerniejewie

Henryk Czarnecki
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czerniejewie
• (61) 429 13 41
• zsp@czerniejewo.pl

Katarzyna Łachowska
Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Czerniejewie
• (61) 429 13 42
• wicedyrektor@czerniejewo.pl

Przedszkole "Wróbelek Elemelek" w Czerniejewie
 
Katarzyna Ciesielska
Dyrektor Przedszkola "Wróbelek Elemelek" w Czerniejewie
• (61) 429 13 44
• elemelek@czerniejewo.pl
 
Bożena Buczkowska
Wicedyrektor Przedszkola "Wróbelek-Elemelek" w Czerniejewie
• (61) 429 13 44
• wrobelek.elemelek.czerniejewo@gmail.com

Szkoła Podstawowa w Żydowie

Beata Maciejewska
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Żydowie
(61) 429 13 45
• dyrektor@spzydowo.pl

Tomasz Woźniak
Wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Żydowie
• (61) 429 13 45
• wicedyrektor@spzydowo.pl
   
Przedszkole "Leśna Polana" w Żydowie
 
Jagna Szymańska
Dyrektor Przedszkola "Leśna Polana" w Żydowie
• (61) 429 13 47
• j_szymanska@czerniejewo.pl
 
Ewa Kamińska
Wicedyrektor Przedszkola "Leśna Polana" w Żydowie
 (61) 429 13 47
• przedszkolezydowo@wp.pl 
 
Klub Dziecięcy "Miś Uszatek" w Czerniejewie
 
Izabela Jesiak
Kierownik Klubu Dziecięcego "Miś Uszatek" w Czerniejewie
665 705 577
klubmalucha@czerniejewo.pl
 
Klub Dziecięcy "Kolorowy Domek" w Żydowie

Anna Maciejewska
Kierownik Klubu Dziecięcego "Kolorowy Domek" w Żydowie
609 487 244
klubzydowo@czerniejewo.pl

 

Metryka

data wytworzenia
2013-01-14
data udostępnienia
2013-01-14
sporządzone przez
opublikowane przez
Nawrocki Witold
ilość odwiedzin
2692
rejestr zmian
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.